pl gb de
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Wesela

Malownicze położenie naszego obiektu, ciekawa architektura, bliskość natury będą doskonałą scenerią do spełnienia Państwa marzeń o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, a uroczystość ta pozostanie w pamięci Państwa i Państwa Gości długo wspominanym wydarzeniem.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości wsłuchując się w Państwa sugestie i wyobrażenia dotyczące tej wyjątkowej chwili.

Przyjęcia w Młynie nad Starą Regą organizowane są w dwóch stylowych rustykalnych salach:

Sala bankietowa w Pawilonie nad rzeką i Sala bankietowa w zabytkowym Młynie. Sala w Pawilonie gościć może do 200 osób, sala w Młynie to miejsce na kameralne przyjęcia do 50 osób. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy dziesięcio - lub dwunastoosobowych owalnych stołach bankietowych bądź tradycyjnie przy stołach prostokątnych w układzie zaaranżowanym przez Państwa. A gdy atmosfera weselna staje się zbyt gorąca, nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek na tarasie z pięknym widokiem na malowniczą okolicę.

Młodą Parę zapraszamy na noc poślubną do jednego z naszych pokoi w Młynie. Gościom weselnym proponujemy pobyt w naszym ośrodku, w stylizowanych pokojach o niepowtarzalnym wystroju. Oddajemy do Państwa dyspozycji 22 pokoje, w których przenocować może 76 Gości.

Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni Młyn nad Starą Regą przygotował propozycje wykwintnego menu, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Proponowane menu to przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej ale również inne, uwzględniające wszelkie uwagi, sugestie i życzenia Państwa Młodych. Do Państwa dyspozycji oddajemy fachową i miłą obsługę.

Pragniemy aby ten szczególny dzień pozostał w Państwa pamięci jako najpiękniejszy i najszczęśliwszy. Natomiast my swoją pracą i zaangażowaniem, dopilnujemy aby tak właśnie się stało.

Wesela

Ustawienie stołów

Prezentujemy Państwu
przykładowe ustawienia
stołów.

czytaj więcej

Ceremonie w plenerze

Jeśli marzycie by ta najpiękniejsza
w życiu chwila odbyła się
na łonie natury, w otoczeniu lasów,
z dala od zgiełku miasta,
zapraszamy do zorganizowania
ślubu w plenerze
w Młynie nad Starą Regą.

czytaj więcej

Wesela

Copyright © 2016 Młyn nad Starą Regą. Projekt Kari, Wykonanie Creative Sight

Plansza informacyjna PFR

Nasza strona korzysta z ciasteczek(cookies).

Rozumiem i akceptuję

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę