pl gb de
  • slide
  • slide
  • slide

Atrakcje

Szum wody........a nie morze wszak

Powiew wiatru lecz nie w górskich lasach

Śpiewa ptak

To tu...nad Starą Regą

w Młynie. ...

czytaj więcej

Skansen

Skansen

Skansen wraz z tarasem widokowym na rzekę, przylega do istniejącego młyna. W obiekcie znajduje się kiosk multimedialny z prezentacją interaktywną historii zabytku wraz z procesem mielenia zboża na mąkę. Na terenie znajdują się historyczne przedmioty, unikatowe mapy, pamiątkowe zdjęcia, makieta młyna.

Skansen

Rozszerzenie oferty gospodarstwa agroturystycznego poprzez stworzenie skansenu promującego Młyn nad Regą

Cel projektu: Wzmocnienie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw

Beneficjent: Grzegorz Kotwicki

Chata grillowa Chata grillowa

Chata grillowa

Miejsce na spotkania plenerowe do 120 osób. Luźny klimat i forma imprez organizowanych w drewnianej Chacie z paleniskiem sprzyja integracji uczestników.

Jazda konna Jazda konna

Jazda konna

Początkującym miłośnikom hippiki proponujemy naukę jazdy konnej na lonży, a także przejażdżkę bryczką. Jeźdźcom zaawansowanym – wycieczki konne po okolicy.

Astronomia Astronomia

Astronomia

Wyjątkowo ciemne, niezanieczyszczone światłem sztucznym niebo oferuje wspaniałe widoki gwiazd, mgławic i planet Układu Słonecznego.

Plac zabaw dla dzieci Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Dla naszych najmłodszych gości mamy plac zabaw wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownicę.

Turystyka rowerowa Turystyka rowerowa

Turystyka rowerowa

Zwiedzaj nasze okolice rowerem a doświadczysz niezapomnianych wrażeń. Przez Tarnowo przebiega Szlak Dziedzictwa Techniki i Architektury (szlak czarny) gminy Łobez.

Turystyka wodna Turystyka wodna

Turystyka wodna

Obok młyna ma miejsce wodowanie kajaków na Starej Redze podczas ogólnopolskiego spływu kajaków "Regą do Morza". Rzeka stanowi jeden z najciekawszych szlaków kajakowych w Polsce. Na całej niemal długości brzegi porasta las lub zadrzewienia łąkowe. Przeszkody naturalne i sztuczne sprawiają, że często trzeba przenosić kajaki. Bystry nurt rzeki i wąskie koryto czynią spływ nieco uciążliwym. Na tym odcinku Rega ma charakter górski.

Wędkarstwo Wędkarstwo

Wędkarstwo

Zarówno amatorzy, jak i zawodowcy w uprawianiu wędkarstwa będą się czuć jak w raju. Cisza i spokój sprzyjają swobodzie wędkarzy.

Turystyka piesza Turystyka piesza

Turystyka piesza

Obiekt umiejscowiony jest wśród lasów co zachęca do pieszych wędrówek dla zdrowia (również z kijkami Nordic Walking) oraz grzybobrania.

Copyright © 2016 Młyn nad Starą Regą. Projekt Kari, Wykonanie Creative Sight

Plansza informacyjna PFR

Nasza strona korzysta z ciasteczek(cookies).

Rozumiem i akceptuję

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę