pl gb de
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Pokoje

Młyn nad Starą Regą oferuje Państwu 23 pokoje 2, 3 i 4 - osobowe z możliwością dostawek - łącznie 78 miejsc noclegowych.

13 klimatyzowanych pokoi mieści się w pochodzącym z 1903 roku młynie. Wnętrza, o zróżnicowanej powierzchni uzależnionej od zabytkowego charakteru budynku, nawiązują do stylistyki wiejskiej o charakterze rustykalnym. W pomieszczeniach zachowały się zabytkowe elementy architektoniczne, jak belki stropowe czy deski sufitowe. Dodatkowym atutem pokoi jest ich niepowtarzalny klimat, sztukaterskie tynki oraz motywy dekoracyjne(rękodzieło) charakterystyczne dla danego pokoju. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokój: różany, kasztanowy, winogronowy, słonecznikowy, klonowy, rumiankowy, kwiatowy, brzozowy, jarzębinowy, gruszkowy, jabłkowy, dębowy, myśliwski. Każdy z nich zapewnia kameralny wypoczynek i przytulny klimat, a liczba pokoi jest tak dostosowana, aby zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i pojedyncze osoby znalazły odpowiedni pokój do swoich potrzeb.

W nowo wybudowanym budynku, Pawilonie nad rzeką, znajdują się 4 pokoje, urządzone w stylu glamour, o nazwach nawiązujących do wybitnych malarzy: Monet, Malczewski, Mucha, Vermeer.

Dodatkowych 6 klimatyzowanych pokoi, które usytuowane są nad starą stajnią: Gaskonia, Nikozja, Nikola, Larnaka, Lambada, Lady Barbara

We wszystkich pokojach jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi). Pokoje wyposażone są w suszarki do włosów oraz ręczniki.

W pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (Ustawa z dnia 08.04.2010 r., Dz.U. Nr 21 poz. 105 z 2010 r.)

Copyright © 2016 Młyn nad Starą Regą. Projekt Kari, Wykonanie Creative Sight

Plansza informacyjna PFR

Nasza strona korzysta z ciasteczek(cookies).

Rozumiem i akceptuję

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę